Comarch ERP Optima

COMARCH ERP OPTIMA

ZARZĄDZAJ FIRMĄ Z SYSTEMEM ERP OPTIMA


 

Comarch ERP Optima to system przeznaczony do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem.

System służy do obszernej obsługi w wielu obszarach biznesowych: księgowości, sprzedaży i handlu z magazynem, kadr i płac i szeroko pojętego zarządzania firmą. Stworzony został z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach i szybko stał się jednym z najpopularniejszych systemów ERP w Polsce. Wykorzystywany jest już przez ponad 70 000 firm z wielu branż oraz jest najczęściej wybieranym oprogramowaniem księgowym wśród biur rachunkowych oraz doradców podatkowych.

Producenci systematycznie dostarczają aktualizacje użytkownikom programu, dzięki czemu Comarch ERP Optima jest zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami, optymalny i wzbogacony o usprawnienia. Spełnia on wszelkie normy związane z wejściem w życie Polskiego Ładu.

Modułowość programu, oparta na licencji, umożliwia dobór funkcjonalności, w których potrzebne jest wsparcie i obsługa. Zapewnia on szczegółowy, lecz zbalansowany i łatwy w obsłudze interfejs, usprawniający realizację poszczególnych procesów. Jednocześnie zapewnia on wysoki poziom bezpieczeństwa pracy oraz minimalizuje popełniane błędy.

Dzięki zgodności z obowiązującymi przepisami, Comarch ERP Optima jest bezpiecznym i odpowiedzialnym systemem do prowadzenia księgowości, spełniającym wszelkie wymogi. Umożliwia on kompleksową obsługę wszystkich form księgowości, od ryczałtu, księgę przychodów i rozchodów, aż po pełną księgowość.


 

Jakie moduły oferuje system ERP Optima?

KSIĘGOWOŚĆ
HANDEL I MAGAZYN
KADRY I PŁACE
KASA/BANK
CRM
OBIEG DOKUMENTÓW
SERWIS
ANALIZY BI
RPA I AI
KSIĘGOWOŚĆ


Moduł pozawala na kompleksową obsługę wszystkich form księgowości, pozostając zgodnym z obowiązującymi przepisami oraz ustawą o rachunkowości i dostarczając wszelkie niezbędne rozwiązania. Istnieje również możliwość obsługi księgowej w trybie online, w chmurze.

HANDEL I MAGAZYN


Moduł Handel i Magazyn znacząco usprawnia kontrolę nad procesami logistycznymi w przedsiębiorstwie, wspomaga zarządzanie firmowym magazynem i ułatwia sprzedaż towarów. Wyposażony jest też we wszelkie usprawnienia modułu Faktury.

KADRY I PŁACE


Dzięki modułowi Kadry i Płace praca jest zautomatyzowana i bezpieczna. Regularne aktualizacje zapewniają zgodność z wszelkimi wymogami „Polskiego Ładu”. Moduł zapewnia również integrację z programem Płatnik i systemem e-Deklaracje.

KASA/BANK


Aby zachować kontrolę nad przepływem środków pieniężnych i usprawnić zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie, wybierz moduł Kasa/Bank. Wyposażony jest on w pomocne narzędzia, umożliwiające m.in. generowanie raportów i analiz. Dzięki temu rozwiązaniu planowanie wydatków oraz monitorowanie płatności jest znacznie ułatwione.

CRM


Moduł CRM to zbiór funkcjonalności wspierających kontakt z klientem oraz usprawniających planowanie i zarządzanie zadaniami pracowników. Umożliwia on również sprawne przeprowadzanie procesu windykacji oraz działań marketingowych.

OBIEG DOKUMENTÓW


Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest sprawne i łatwe katalogowanie wszelkiego rodzaju dokumentów w różnych formach (pliki Word, Excel, zdjęcia i wiele innych). Usprawnia on proces porządkowania i kontrolowania obiegu dokumentów, dostosowanego do potrzeb pracownika.

SERWIS


Moduł Serwis stworzony został z myślą o przedsiębiorstwach świadczących usługi serwisowe. Umożliwia on tworzenie zleceń serwisowych (również cyklicznych), generowanych ręcznie lub automatycznie. Dostępna jest również możliwość planowania czynności serwisowych w terminarzu.

ANALIZY BI


Moduł, powstały w celu usprawnienia pracy właścicieli i osób zarządzających, kompleksowo ułatwia monitorowanie i zarządzanie firmą. Przyspiesza efektywność pracy dzięki narzędziom analitycznym i raportowym.

RPA I AI


Są to wbudowane elementy oprogramowania wspierające i optymalizujące pracę z Comarch ERP Optima. Usprawniają one obszary takie jak: księgowanie, fakturowanie, wymiana danych z biurem rachunkowym, bankiem, komunikację z klientem i wiele innych.

Wybierz model zakupu
systemu Comarch ERP Optima

Zakup

kupując system ERP Optima, stajesz się właścicielem licencji. Gdy pojawią się nowe wersje oprogramowania, w każdym momencie możesz swoją zakupioną wersję zaktualizować.
Jest to idealnie rozwiązanie dla firm, które korzystają z różnego rodzaju dotacji na zakup sprzętu do swojej firmy.

Abonament

rozwiązanie powstało z myślą o mniejszych firmach, które dynamicznie się rozwijają. W ramach miesięcznego abonamentu, otrzymujesz dostęp do wybranych przez siebie modułów. W miarę rozwoju firmy, możesz modyfikować ilość dostępów i zakres wykorzystania oprogramowania.

Chmura

jest to również oferta abonamentowa, z tym, że z korzystasz z oprogramowania Comarch ERP Optima zdalnie (przez telefon lub przeglądarkę).
W pakiecie otrzymujesz serwer w chmurze, wraz z aktualizacjami i backupami. Plusem tego rozwiązania jest to, że nie musisz inwestować w zaplecze IT. Idealne rozwiązanie dla firm, w których pracuje się w trybie „home office”.

Skontaktuj się z naszym ekspertem od wdrożeń i umów się na bezpłatną prezentację wybranego modułu Comarch ERP Optima

Krystian Łysiak Specjalista ds. wdrożeń ERP

Krystian Łysiak

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ ERP

534 451 863
klysiak@twentytwenty.pl