Comarch ERP Optima

COMARCH ERP OPTIMA

ZARZĄDZAJ FIRMĄ Z SYSTEMEM ERP OPTIMA


 

Comarch ERP Optima to system przeznaczony do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem.

System służy do obszernej obsługi w wielu obszarach biznesowych: księgowości, sprzedaży i handlu z magazynem, kadr i płac i szeroko pojętego zarządzania firmą. Stworzony został z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach i szybko stał się jednym z najpopularniejszych systemów ERP w Polsce. Wykorzystywany jest już przez ponad 70 000 firm z wielu branż oraz jest najczęściej wybieranym oprogramowaniem księgowym wśród biur rachunkowych oraz doradców podatkowych.

Producenci systematycznie dostarczają aktualizacje użytkownikom programu, dzięki czemu Comarch ERP Optima jest zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami, optymalny i wzbogacony o usprawnienia. 

 

 

Spełnia on wszelkie normy związane z wejściem w życie Polskiego Ładu.

Modułowość programu, oparta na licencji, umożliwia dobór funkcjonalności, w których potrzebne jest wsparcie i obsługa. Zapewnia on szczegółowy, lecz zbalansowany i łatwy w obsłudze interfejs, usprawniający realizację poszczególnych procesów. Jednocześnie zapewnia on wysoki poziom bezpieczeństwa pracy oraz minimalizuje popełniane błędy.

Dzięki zgodności z obowiązującymi przepisami, Comarch ERP Optima jest bezpiecznym i odpowiedzialnym systemem do prowadzenia księgowości, spełniającym wszelkie wymogi. Umożliwia on kompleksową obsługę wszystkich form księgowości, od ryczałtu, księgę przychodów i rozchodów, aż po pełną księgowość.


 

Jakie moduły oferuje system ERP Optima?

Wybierz model zakupu systemu Comarch ERP Optima

Zakup

kupując system ERP Optima, stajesz się właścicielem licencji. Gdy pojawią się nowe wersje oprogramowania, w każdym momencie możesz swoją zakupioną wersję zaktualizować.
Jest to idealnie rozwiązanie dla firm, które korzystają z różnego rodzaju dotacji na zakup sprzętu do swojej firmy.

Abonament

rozwiązanie powstało z myślą o mniejszych firmach, które dynamicznie się rozwijają. W ramach miesięcznego abonamentu, otrzymujesz dostęp do wybranych przez siebie modułów. W miarę rozwoju firmy, możesz modyfikować ilość dostępów i zakres wykorzystania oprogramowania.

Chmura

jest to również oferta abonamentowa, z tym, że z korzystasz z oprogramowania Comarch ERP Optima zdalnie (przez telefon lub przeglądarkę).
W pakiecie otrzymujesz serwer w chmurze, wraz z aktualizacjami i backupami. Plusem tego rozwiązania jest to, że nie musisz inwestować w zaplecze IT. Idealne rozwiązanie dla firm, w których pracuje się w trybie „home office”.

Skontaktuj się z naszym ekspertem od wdrożeń i umów się na bezpłatną prezentację wybranego modułu Comarch ERP Optima

Krystian Łysiak Specjalista ds. wdrożeń ERP

Krystian Łysiak

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ ERP