enova365


 

System enova365 to rodzaj oprogramowania, które służy do planowania zasobami przedsiębiorstwa.

System ERP enova365 to koncepcja organizacji pracy firmy, gdzie przebieg procesów biznesowych realizowany jest w wielu etapach i przez wielu uczestników, według odpowiednio przygotowanego zestawu reguł. System jest składową pojedynczych, lecz samodzielnie pracujących modułów.

 

Program dla firm enova365 oparty jest na jednej wspólnej bazie danych. Taka budowa sprawia, że sprawdza się on w każdej dziedzinie prowadzonego biznesu. Dodatkowo, z programu można korzystać w każdym miejscu z dostępem do internetu, za pośrednictwem wersji przeglądarkowej lub aplikacji mobilnej. Producent dotrzymuje wszelkich aktualizacji, przez co system jest zgodny z bieżącymi przepisami.

 

Z programu korzystać można w trzech wersjach językowych, polskim, angielskim oraz ukraińskim. Wyróżnikami enova365 są: nowoczesność programu, otwarte API oraz stale zapewniona zgodność z nowymi przepisami.

Kim jest autoryzowany partner?

Sieć Autoryzowanych Partnerów Soneta odpowiada za dostarczanie innowacyjnego oraz zgodnego z przepisami systemu klasy ERP. Jest również odpowiedzialna za przeprowadzanie zmian technologicznych i merytorycznych w ramach aktualizacji systemu.

Zadaniem Autoryzowanego Partnera Soneta jest:

· dokonanie analizy przedwdrożeniowej, określenie potrzeb oraz wskazanie propozycji rozwiązań,

· wycena całej usługi,

· skuteczne wdrożenie, rozbudowa oraz serwis enova365, uwzględniające indywidualne potrzeby klienta,

· szkolenie i wsparcie klienta,

· sugerowanie rozwiązań umożliwiających dalszy rozwój.

 

Klient enova365 otrzymuje system enova365, oraz wiedzę i umiejętności Autoryzowanego Partnera (know-how). W okresie gwarancji otrzymuje od producenta bezpłatne aktualizacje.

 

Soneta wspiera Autoryzowanych Partnerów w ich działaniach poprzez:

· szkolenia handlowe i merytoryczne,

· szkolenia z nowości,

· konferencje programistyczne i wdrożeniowe,

· webinaria dotyczące zmian w przepisach,

· wsparcie merytoryczne konsultantów Autoryzowanych Partnera,

· bazę Wiedzy Soneta, czyli zbiór informacji dotyczącej dokumentacji technicznej, programowania, instrukcji wdrożeniowych oraz wszystkich materiałów edukacyjnych.

W jakich branżach można wdrożyć to rozwiązanie?

Wdrożenie enova365 w firmie

Analiza

Wdrożenie systemu enova365 to czasochłonny proces, podczas którego zaangażowanych może być wielu pracowników na różnych stanowiskach. Aby dobrze się do niego przygotować, musimy w pierwszym kroku przeprowadzić szczegółowe rozmowy z Klientem na temat jego potrzeb. Podczas spotkania sprawdzamy czy konieczna będzie personalizacja enova365. Dowiadujemy się czy trzeba będzie stworzyć dodatkowe funkcjonalności, np. specyficzny raport czy import danych. Etap analizy zamyka się czasami w jednym spotkaniu. Bywają też bardzo duże wdrożenia (np. w bankach) gdzie sama analiza sytuacji może potrwać kilka miesięcy. Są to oczywiście ekstremalne sytuacje i dotyczą ogromnych przedsiębiorstw.

Wdrożenie

Ten etap polega na dokładnej parametryzacji systemu. Przykładowo, w module księgowość ustawiamy właściwą Klientowi formę opodatkowania. Dodatkowo, jeśli jest taka potrzeba, piszemy spersonalizowane rozwiązania, np. tworzymy specyficzny raport, integrację czy migrację danych. Wszystkie elementy systemu są przez nas dokładnie sprawdzane. Tworzymy interfejsy i migrujemy dane na środowisko testowe.

Instalacja - uruchomienie

W trakcie tego etapu dochodzi do przeniesienia realizacji ze środowiska deweloperskiego na środowisko produkcyjne – do nowego systemu ERP. W tym czasie szkolimy pracowników, którzy będą pracować na systemie enova365.

Czas stabilizacji powdrożeniowej

Pracownicy zaczynają pracować na systemie. Jeśli pojawią się jakieś błędy lub okaże się, że Klient potrzebuje jeszcze jakiegoś dodatkowego rozwiązania, to jest to etap, w którym realizujemy tego typu prace. Pomagamy też pracownikom w bieżącej pracy na systemie. Ukończenie okresu stabilizacji oznacza finalizację projektu wdrożenia systemu ERP enova365.

Wybierz model zakupu systemu enova365

Zakup

kupując system ERP enova365, stajesz się właścicielem licencji. Gdy pojawią się nowe wersje oprogramowania, w każdym momencie możesz swoją zakupioną wersję zaktualizować.
Jest to idealnie rozwiązanie dla firm, które korzystają z różnego rodzaju dotacji na zakup sprzętu do swojej firmy.

Abonament

rozwiązanie powstało z myślą o mniejszych firmach, które dynamicznie się rozwijają. W ramach miesięcznego abonamentu, otrzymujesz dostęp do wybranych przez siebie modułów. W miarę rozwoju firmy, możesz modyfikować ilość dostępów i zakres wykorzystania oprogramowania.

Chmura

jest to również oferta abonamentowa, z tym, że z korzystasz z oprogramowania enova365 zdalnie (przez telefon lub przeglądarkę).
W pakiecie otrzymujesz serwer w chmurze, wraz z aktualizacjami i backupami. Plusem tego rozwiązania jest to, że nie musisz inwestować w zaplecze IT. Idealne rozwiązanie dla firm, w których pracuje się w trybie „home office”.

Pobierz bezpłatną wersję DEMO programu enova365

Pobierz bezpłatną wersję DEMO programu enova365 i przetestuj wszystkie funkcjonalności.

Link do pobrania wersji próbnej: https://www.enova.pl/testuj/

Umów się na bezpłatną prezentację wybranego modułu enova365

Krystian Łysiak Specjalista ds. wdrożeń ERP

Krystian Łysiak

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ ERP

Znajdź nas na stronie enova.pl: https://www.enova.pl/partnerzy/
twentytwenty-it/